KONTAKT: tel: 58 56 237 19 kom: 500 442 731 pon-pt: 900 - 1700 e-mail: sklep@biurowi.pl
wyszukiwarka zaawansowana

KOMUNIKAT - PRZERWA W FUNKCJONOWANIU SKLEPU

Uprzejmie informujemy, iż w najbliższych dniach – od 25 do 30 października będziemy przenosić nasz magazyn do nowej, większej lokalizacji (w tym czasie możecie składać zamówienia, jednak nie będą one realizowane w tych dniach). Zrobimy, co w naszej mocy, aby ta zmiana nie wpłynęła znacząco na czas realizacji Waszych zamówień - prosimy Was o wyrozumiałość. Zaistniała sytuacja jest efektem nieustającego rozwoju naszego sklepu – zmienimy bieżący magazyn na znacznie większy, co wymaga ogromnego nakładu sił.  Zapewniamy jednak, że 31 października wszystko wróci do normy, dzięki czemu paczki z zamówieniami będziemy wysyłać do Was jeszcze szybciej, niż obecnie. Warto zaznaczyć, że większy magazyn pozwoli nam rozbudować ofertę sklepu o nową gamę produktów tak, aby w każdy znalazł coś dla siebie!

Wszystkich naszych Klientów bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuacje i jednocześnie raz jeszcze prosimy o wyrozumiałość.

Zespół Biurowi.pl

Twój koszyk jest pusty.

Informacje prawne

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl