Czas dostawy

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Czytaj więcej na temat podawanego na naszych stronach czasu realizacji.

1. Dostawa własnym transportem (Kurier Biurowi)

W przypadku większości przesyłek jest to do 14 dni roboczych. Informujemy naszych klientów podczas realizacji zamówienia o planowanym terminie dostawy. 

2. Dostawa Pocztą Polską

W przypadku większości przesyłek Poczty Polskiej (Kurier48 lub Odbiór w Punkcie) jest to od 1 do 2 dni roboczych (maksymalnie do 14 dni roboczych). Poczta udostępniła narzędzie informatyczne do monitorowania paczek: http://sledzenie.poczta-polska.pl/ co może być przydatne dla naszych klientów.

3. Dostawa firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy (do 14 dni roboczych). Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera. Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej DPD -  https://tracktrace.dpd.com.pl/findParcel. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firmy kurierskiej. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium