E-Commerce

 

Biurowi.pl wyróżnione tytułem Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma
 


# Listopad 2020 - Sklep Biurowi.pl otrzymał wyróżnienie DOBRA MARKA 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii sklepów internetowych z artykułami biurowymi i szkolnymi. Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od jedenastu lat ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach.

Twórcy Programu przeanalizowali te dane i w 2020 jedną z nagród przyznali Biurowi.pl. W uzasadnieniu czytamy: Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. Marka Biurowi.pl  została w tych badaniach wysoko oceniona, dlatego postanowiliśmy wyróżnić ją tytułem DOBRA MARKA 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii sklepów internetowych z artykułami biurowymi i szkolnymi.

Pozytywne doświadczenia Klientów oraz trwałe relacje poprzez solidne partnerstwo to misja naszej Firmy dlatego wyróżnienie „Dobra Marka” jest dla Biurowi.pl szczególnie cenne, bo dowodzi słuszności filozofii firmy i utwierdza w przekonaniu, że warto jest inwestować w jakość.

 

Laur Opineo dla sklepu Biurowi.pl w 11 edycji Rankingu Sklepów Internetowych 2020 serwisu Opineo.pl


# Październik 2020 - Sklep Biurowi.pl znalazł się w gronie Laureatów tegorocznego Rankingu Sklepów Internetowych zajmując 2 miejsce w kategorii Biuro. Laur Opineo to świadectwo najwyższej jakości obsługi klienta oraz zaufania kupujących. Dziękujemy wszystkim Klientom za złożone opinie.

 

Pestar Sp. z o.o. w gronie dynamicznie rozwijających się firm e-commerce w Polsce

E-Gazele Biznesu 2019

 

# Listopad 2019r - Po raz czwarty z rzędu znaleźliśmy się w gronie laureatów rankingu e-Gazele Biznesu 2019 najdynamiczniej rozwijających się  w sprzedaży internetowej małych i średnich firm w Polsce.

e-Gazele Biznesu Pestar Sp. z o.o. Biurowi.pl

 

Pestar Sp. z o.o. w gronie Laureatów Diamentów Forbesa 2019

 

# Czerwiec 2019r - Wyróżnienie w rankingu miesięcznika Frobes. Ranking Laureatów Diamentów Forbesa – województwo Pomorskie, firmy z przychodami od 5 do 50 mln zł, zajęliśmy 13 pozycję w województwie a 110 w kraju. To dla Nas duży sukces i motywacja do dalszej ciężkiej pracy. 

 

Wyróżnienie Diamenty Forbesa 2019 Pestar Sp. z o.o. Biurowi.pl


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium