BIUROWI.PL - Artykuły biurowe, chemia profesjonalna i gospodarcza, BHP
W czym możemy Ci pomóc?
 • Co zrobić, aby zwrócić produkt?

  W przypadku odstąpienia sprzedaży produkt należy odesłać na adres:
  BIUROWI.PL
  ul. Skarszewska 5B
  83-200 Starogard Gdański
  tel: 500 442 731

  - Do zwracanego towaru w przesyłce musi zostać załączony formularz zwrotu / odstąpienie od umowy (do pobrania poniżej) oraz dowód zakupu.
  - Koszt odesłania towaru pokrywa Kupujący.
  - Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem lub paczkomatami.


  Pełna, dokładna procedura znajduje się tutaj

 • Gdzie wysłać zwracany produkt?

  BIUROWI.PL
  ul. Skarszewska 5B
  83-200 Starogard Gdański
  tel: 500 442 731

 • Ile mam czasu na zwrot?

  Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 30 dni od otrzymania towaru odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

  Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie zamówienia.

  Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

 • Jak odesłać paczkę ze zwracanym produktem?

  Paczkę ze zwracanym produktem można odesłać dowolnym kurierem. Warto jednak pamiętać, że nie odbieramy przesyłek z punktów odbioru, oraz przesyłek pobraniowych. Po realizacji zwrotu zalecamy zachować potwierdzenie nadania wraz z numerem paczki / nr listu przewozowego.

 • Kiedy otrzymam pieniądze za zwrot?

  Zwrotów środków dokonujemy niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Pieniądze wysyłamy na numer konta bankowego, który został podany przy wysłaniu formularza zwrotu na nasz adres mailowy.

  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 • Czy produkt jest dostępny?

  Staramy się, aby wszystkie produkty pokazane na naszym sklepie były dostępne. Na karcie każdego produktu widnieje informacja o jego dostępności.

  Jeśli widnieje informacja o braku danego towaru, a Tobie bardzo na nim zależy lub jeśli chcesz zakupić więcej danego produktu niż jest dostępne daj nam znać: sklep@biurowi.pl, a nasz pracownik dowie się o możliwej dostępności i odpisze Ci jak najszybciej to możliwe.

 • Czy produkty można odebrać osobiście?

  Tak - podczas składania zamówienia prosimy wybrać opcję "Odbiór osobisty".

  Zamówienie będzie możliwe do odbioru po otrzymaniu informacji mailowej, w naszym oddziale:

  BIUROWI.PL
  ul. Skarszewska 5B
  83-200 Starogard Gdański

 • Jakie są dostępne formy dostawy?

  Aktualnie udostępniamy naszym klientom bezpieczną dostawę kurierem w formie przedpłaconej (przelew z góry) oraz pobraniowej (płatność przy kurierze), odbiór w punktach odbioru, odbiór osobisty, lub dostawę naszym kurierem - do 40 km od Starogardu Gd. (min. logistyczne 200zł).

  Więcej informacji o kosztach, czasie i formach dostawy znajdziesz tutaj.

 • Czy realizujecie zamówienia za pobraniem?

  Jak najbardziej można zapłacić przy odbiorze. Wiąże się to jednak z wyższymi kosztami wysyłki.

 • Jaki jest czas realizacji zamówienia?

  Większość zamówień wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych. Jednak ze względu na bardzo dużą ilość zamówień czas realizacji zamówienia może się wydłużyć - informacja zawarta jest w regulaminie. Jeśli ten termin został przekroczony - skontaktuj się z nami, sprawdzimy, co się dzieje.

 • Czy jeśli zamówię dziś to czy paczka dojdzie do jutra?

  Wszystko zależy od tego o jakiej porze zostało złożone zamówienie, czy produkt jest dostępny od ręki i czy zamówienie zostało od razu opłacone.

Dział obsługi klienta


tel: 58 560 18 69
kom: 500 442 731
email: sklep@biurowi.pl

Godziny pracy infolinii:
poniedziałek - piątek | 8:00 - 16:00


ODDZIAŁ BIUROWI.PL
ul. Skarszewska 5B,
83-200 Starogard Gdański

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

Program lojalnościowy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą programu lojalnościowego:

- Za każdą wydaną 1 złotówkę zarejestrowany klient otrzymuje 1 punkt,
- Punkty zgromadzone na koncie można zamienić na produkty z katalogu nagród, który dostępny jest po zalogowaniu w zakładce moje konto,
- Nagrody z katalogu wysyłamy z zamówieniem, czyli otrzymasz je w momencie realizacji najbliższego zamówienia.


I INFORMACJE NA TEMAT ORGANIZATORA

Organizatorem programu jest Pestar Sp. z o.o. z siedzibą Starogardzie Gdańskim, przy ul. Iwaszkiewicza 15, 83-200 Starogard Gdański, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000439156, NIP 592-226-01-37. Program jest prowadzony przez sklep internetowy www.biurowi.pl. Program rozpoczyna się w dniu 28.05.2013 roku i trwa bezterminowo.

II SŁOWNICZEK UŻYTYCH POJĘĆ

Program – Program lojalnościowy prowadzony przez Pestar Sp. z o.o. Sklep biurowi.pl - miejsce sprzedaży towarów przez Regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Programie. Program prowadzony jest przez sklep internetowy www.biurowi.pl. Pestar Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość włączenia lub wyłączenia programu czasowo lub na stałe w każdym czasie i bez podania przyczyny. Uczestnik oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i że go akceptuje poprzez rejestrację na stronie sklepu biurowi.pl Uczestnik – osoba pełnoletnia - klient indywidualny, osoba fizyczna dokonująca zakupu na paragon która bierze udział w Programie. W tym także przedstawiciel firmy (dokonujący zakupu na fakturę), dokonujący w jej imieniu zakupu. Klient musi dokonać rejestracji konta na stronie biurowi.pl. Po rejestracji uczestnik może sprawdzić transakcje, których dokonał oraz stan punktów na swoim koncie.
 

III POSTANOWIENIA OGÓLNE

Regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Programie. Uczestnik oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i że go akceptuje poprzez rejestrację na stronie sklepu biurowi.pl.

IV WARUNKI UDZIAŁU W PROGRAMIE

Uczestnikiem Programu może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna lub Przedstawiciel firmy (zorganizowanej w dowolnej formie prawnej) dokonująca w jej imieniu zakupów rejestrowanych poprzez fakturę VAT, która zgłosiła chęć uczestnictwa w Programie. Wszystkie czynności związane ze sprawdzaniem stanu konta Uczestnik dokonuje przez przeglądarkę internetową w sklepie internetowym biurowi.pl. Akumulacja punktów odbywa się poprzez dokonywanie zakupów w sklepie internetowym biurowi.pl. Za każdy wydany 1 PLN wydany podczas zakupów klient otrzymuje 1 punkt.
 

V WYDAWANIE NAGRÓD

Uczestnik może dokonać wyboru wyłącznie spośród nagród oferowanych przez Organizatora. Po wyborze nagrody następuje odjęcie określonej liczby punktów według przelicznika zawartego na stronie www.biurowi.pl przy danym produkcie w momencie jego wydania. Następnie Uczestnik otrzymuje wybraną nagrodę. Jeśli wybrana nagroda nie jest dostępna w chwili transakcji Uczestnik zostanie poinformowany o tym fakcie, a nagroda zostanie wydana w późniejszym terminie. Jeśli wydanie wybranej nagrody będzie niemożliwe z przyczyn niezależnych od Organizatora, Uczestnikowi przysługuje prawo wybrania innej nagrody o tych samych lub zbliżonych parametrach. Organizator zastrzega możliwość braków niektórych nagród. Uczestnik ma prawo rezygnacji z nagrody przed jej wydaniem. W takim przypadku odjęte punkty zostaną przywrócone. Po wydaniu nagrody nie ma możliwości zamiany i rezygnacji z wybranej nagrody, również punkty nie zostaną przywrócone.

VI ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem bazy danych osobowych jest Pestar Sp. z o.o., z siedzibą w Starogardzie Gd., ul. Iwaszkiewicza 15. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą wykorzystywane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Uczestnik ma prawo do wglądu i sprostowania przechowywanych danych osobowych.
 

VII POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Pestar Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie w każdym czasie, gdy ma to na celu usprawnienie lub ulepszenie działania Programu oraz gdy jest niezbędne dla zwiększenia efektywności Programu i realizacji celów, dla których został stworzony. O wszelkich zmianach Uczestnicy będą informowani z odpowiednim wyprzedzeniem. Program obowiązuje przez czas nieokreślony. Pestar Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo jego zawieszenia lub zakończenia w każdym czasie. O zawieszeniu lub zakończeniu Programu Uczestnicy zostaną poinformowani. W przypadku rezygnacji Uczestnika z uczestnictwa w Programie, Uczestnik powinien przesłać pisemne oświadczenie o rezygnacji z udziału w Programie, opatrzone własnoręcznym podpisem. W zakresie nieuregulowanym postanowieniami niniejszego Regulaminu zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
do góry
Szablon Shoper Icon™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium