BIUROWI.PL - Artykuły biurowe, chemia profesjonalna i gospodarcza, BHP
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Wpisz szukaną nazwę lub kod produktu
KATEGORIE PRODUKTÓW

Dlaczego Biurowi.pl?

Opcje przeglądania

Ciastka

Ciastka Wedel Delicje malinowe 150g/24 Ciastka Wedel Delicje malinowe 150g/24
Producent: WEDEL
Cena:

6,69 zł

Cena netto: 6,69 zł

szt.
zobacz więcej
Ciastka Wedel Delicje pomarańczowe 150g/24 Ciastka Wedel Delicje pomarańczowe 150g/24
Producent: WEDEL
Cena:

6,69 zł

Cena netto: 6,69 zł

szt.
zobacz więcej
Ciastka Wedel Delicje morelowe 150g/24 Ciastka Wedel Delicje morelowe 150g/24
Producent: WEDEL
Cena:

4,99 zł

Cena netto: 4,99 zł

szt.
zobacz więcej
Ciastka Wedel Delicje wiśniowe 150g/24 Ciastka Wedel Delicje wiśniowe 150g/24
Producent: WEDEL
Cena:

5,99 zł

Cena netto: 5,99 zł

szt.
zobacz więcej
Ciastka zbożowe 300g BELVITA kakaowe Ciastka zbożowe 300g BELVITA kakaowe
Producent: Belvita
Cena:

9,49 zł

( 1 kg = 31,63 zł )

Cena netto: 9,04 zł

szt.
zobacz więcej
Ptasie mleczko 340g WEDEL waniliowe Ptasie mleczko 340g WEDEL waniliowe
Producent: WEDEL
Cena:

19,99 zł

( 1 kg = 58,79 zł )

Cena netto: 16,25 zł

szt.
zobacz więcej
Ciastka owsiane 250g ciasteczkowo maślane SANTE Ciastka owsiane 250g ciasteczkowo maślane SANTE
Producent: SANTE
Cena:

7,09 zł

Cena netto: 5,76 zł

szt.
zobacz więcej
Ciastka owsiane 250g ciasteczkowo żurawinowe SANTE Ciastka owsiane 250g ciasteczkowo żurawinowe SANTE
Producent: SANTE
Cena:

7,09 zł

Cena netto: 5,76 zł

szt.
zobacz więcej
Ciastka zbożowe 300g BELVITA z miodem i orzechami Ciastka zbożowe 300g BELVITA z miodem i orzechami
Producent: Belvita
Cena:

9,49 zł

( 1 kg = 31,63 zł )

Cena netto: 9,49 zł

szt.
zobacz więcej
Ciastka zbożowe 50g SANTE fit bez cukru z jagodą Ciastka zbożowe 50g SANTE fit bez cukru z jagodą
Producent: SANTE
Cena:

2,29 zł

Cena netto: 1,86 zł

szt.
zobacz więcej
Ciastka zbożowe 50g SANTE fit bez cukru z morelą Ciastka zbożowe 50g SANTE fit bez cukru z morelą
Producent: SANTE
Cena:

2,29 zł

Cena netto: 1,86 zł

szt.
zobacz więcej
Ciastka zbożowe 300g SANTE fit bez cukru z jagodą Ciastka zbożowe 300g SANTE fit bez cukru z jagodą
Producent: SANTE
Cena:

11,39 zł

Cena netto: 9,26 zł

szt.
zobacz więcej

BLACK WEEK! PAPIER DO -35%

BLACK WEEK - DRUKARKI DO -30%

BLACK WEEK - ARTYKUŁY BIUROWE DO -75%!

BLACK WEEK - ŚRODKI CZYSZCZĄCE DO -50%

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium