BIUROWI.PL - Artykuły biurowe, chemia profesjonalna i gospodarcza, BHP
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Wpisz szukaną nazwę lub kod produktu
KATEGORIE PRODUKTÓW

Dlaczego Biurowi.pl?

Kleje

Klej w sztyfcie OFFICE PRODUCTS PVA 10g Klej w sztyfcie OFFICE PRODUCTS PVA 10g
Cena:

0,69 zł

Cena netto: 0,56 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie OFFICE PRODUCTS PVA 22g Klej w sztyfcie OFFICE PRODUCTS PVA 22g
Cena:

1,49 zł

Cena netto: 1,21 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie SCOTCH OFFICE 21g Klej w sztyfcie SCOTCH OFFICE 21g
Producent: SCOTCH
Cena:

11,79 zł

Cena netto: 9,59 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w tubie metalowej z aplikatorem Magic 40g Klej w tubie metalowej z aplikatorem Magic 40g
Producent: KAMABEN
Cena:

6,79 zł

Cena netto: 5,52 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w płynie OFFICE PRODUCTS transparentny 50ml Klej w płynie OFFICE PRODUCTS transparentny 50ml
Cena:

1,79 zł

( 1 l = 35,80 zł )

Cena netto: 1,46 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Bic Ecolutions 8g 1szt. Klej w sztyfcie Bic Ecolutions 8g 1szt.
Producent: BIC
Cena:

3,99 zł

Cena netto: 3,24 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie OFFICE PRODUCTS PVA 15g Klej w sztyfcie OFFICE PRODUCTS PVA 15g
Cena:

1,49 zł

Cena netto: 1,21 zł

szt.
zobacz więcej
Klej szkolny w sztyfcie Magic 20g Klej szkolny w sztyfcie Magic 20g
Producent: KAMABEN
Cena:

7,99 zł

Cena netto: 6,50 zł

szt.
zobacz więcej
Klej szkolny w sztyfcie Magic 10g Klej szkolny w sztyfcie Magic 10g
Producent: KAMABEN
Cena:

5,79 zł

Cena netto: 4,71 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie 9g MINI ZOO BAMBINO 1szt. Klej w sztyfcie 9g MINI ZOO BAMBINO 1szt.
Producent: Bambino
Cena:

2,09 zł

Cena netto: 1,70 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie szkolny Pelikan Kleks 10g Klej w sztyfcie szkolny Pelikan Kleks 10g
Producent: PELIKAN
Cena:

4,99 zł

Cena netto: 4,06 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Tetis BG112-B 15g bezbarwny Klej w sztyfcie Tetis BG112-B 15g bezbarwny
Producent: TETIS
Cena:

5,99 zł

Cena netto: 4,87 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Tetis PVA 15g BG099-B Klej w sztyfcie Tetis PVA 15g BG099-B
Producent: TETIS
Cena:

2,29 zł

Cena netto: 1,86 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Tetis PVA 21g BG099-C Klej w sztyfcie Tetis PVA 21g BG099-C
Producent: TETIS
Cena:

2,99 zł

Cena netto: 2,43 zł

szt.
zobacz więcej
Klej introligatorski Magic butelka 250g Klej introligatorski Magic butelka 250g
Producent: KAMABEN
Cena:

26,99 zł

( 1 kg = 107,96 zł )

Cena netto: 21,94 zł

szt.
zobacz więcej
Klej super glue TOMA 2g TO-465 Klej super glue TOMA 2g TO-465
Producent: TOMA
Cena:

1,49 zł

Cena netto: 1,21 zł

szt.
zobacz więcej
Klej szkolny w sztyfcie ELMER'S PURE SCHOOL GLUE STICK 20g Klej szkolny w sztyfcie ELMER'S PURE SCHOOL GLUE STICK 20g
Producent: Elmer's
Cena:

7,49 zł

Cena netto: 6,09 zł

szt.
zobacz więcej
Klej szkolny w sztyfcie ELMER'S PURE SCHOOL GLUE STICK 8g Klej szkolny w sztyfcie ELMER'S PURE SCHOOL GLUE STICK 8g
Producent: Elmer's
Cena:

3,19 zł

Cena netto: 2,59 zł

szt.
zobacz więcej
Klej szkolny w sztyfcie MESHU Cats 8g mix wzorów Klej szkolny w sztyfcie MESHU Cats 8g mix wzorów
Producent: MESHU
Cena:

6,39 zł

Cena netto: 5,20 zł

szt.
zobacz więcej
Klej szkolny w sztyfcie MESHU Cats 8g mix wzorów 2 sztuki blister Klej szkolny w sztyfcie MESHU Cats 8g mix wzorów 2 sztuki blister
Producent: MESHU
Cena:

12,79 zł

Cena netto: 10,40 zł

szt.
zobacz więcej
Klej szkolny w tubie 50g SDM Klej szkolny w tubie 50g SDM
Producent: SDM
Cena:

2,89 zł

Cena netto: 2,35 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w długopisie 2,2g TETIS żelowy 1szt. /BG150-S/ Klej w długopisie 2,2g TETIS żelowy 1szt. /BG150-S/
Producent: TETIS
Cena:

4,29 zł

( 1 g = 1,95 zł )

Cena netto: 3,49 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w długopisie 3w1 TOMA TO-485 10g Klej w długopisie 3w1 TOMA TO-485 10g
Producent: TOMA
Cena:

10,39 zł

Cena netto: 8,45 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w kulce TOMA TO-480 Magic Roller 50ml Klej w kulce TOMA TO-480 Magic Roller 50ml
Producent: TOMA
Cena:

3,49 zł

Cena netto: 2,84 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w płynie z gumową rolką Pentel 30ml ER153 Klej w płynie z gumową rolką Pentel 30ml ER153
Producent: PENTEL
Cena:

9,19 zł

Cena netto: 7,47 zł

szt.
zobacz więcej

BLACK WEEK! PAPIER DO -35%

BLACK WEEK - DRUKARKI DO -30%

BLACK WEEK - ARTYKUŁY BIUROWE DO -75%!

BLACK WEEK - ŚRODKI CZYSZCZĄCE DO -50%

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium