BIUROWI.PL - Artykuły biurowe, chemia profesjonalna i gospodarcza, BHP
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Wpisz szukaną nazwę lub kod produktu
KATEGORIE PRODUKTÓW

Dlaczego Biurowi.pl?

Opcje przeglądania
  • od
    do

ARTYKUŁY SZKOLNE

Klej w sztyfcie Pelikan Pelifix 10g Klej w sztyfcie Pelikan Pelifix 10g
Producent: PELIKAN
Cena:

3,89 zł

( 1 g = 0,39 zł )

Cena netto: 3,16 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie SCOTCH OFFICE 8g Klej w sztyfcie SCOTCH OFFICE 8g
Producent: SCOTCH
Cena:

6,19 zł

Cena netto: 5,03 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Strigo 8g Klej w sztyfcie Strigo 8g
Producent: Strigo
Cena:

2,69 zł

Cena netto: 2,19 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Tech it Berlingo 21g Klej w sztyfcie Tech it Berlingo 21g
Producent: Berlingo
Cena:

3,49 zł

Cena netto: 2,84 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Tetis BG112-E 8g bezbarwny Klej w sztyfcie Tetis BG112-E 8g bezbarwny
Producent: TETIS
Cena:

2,99 zł

( 1 g = 0,37 zł )

Cena netto: 2,43 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Tetis PVA 9g BG099-A Klej w sztyfcie Tetis PVA 9g BG099-A
Producent: TETIS
Cena:

2,19 zł

Cena netto: 1,78 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Toma TO-463 PVP 20g Klej w sztyfcie Toma TO-463 PVP 20g
Producent: TOMA
Cena:

4,39 zł

Cena netto: 3,57 zł

szt.
zobacz więcej
Klej z brokatem 6ml x 6 kolorów FIORELLO GR-BK06 b6 /170-2229/ Klej z brokatem 6ml x 6 kolorów FIORELLO GR-BK06 b6 /170-2229/
Producent: FIORELLO
Cena:

6,79 zł

Cena netto: 5,52 zł

szt.
zobacz więcej
Klej żelowy w sztyfcie TOMA 15 g Klej żelowy w sztyfcie TOMA 15 g
Producent: TOMA
Cena:

5,49 zł

( 1 g = 0,37 zł )

Cena netto: 4,46 zł

szt.
zobacz więcej
Klej żelowy w sztyfcie TOMA 8 g /TO470/ Klej żelowy w sztyfcie TOMA 8 g /TO470/
Producent: TOMA
Cena:

3,99 zł

( 1 g = 0,50 zł )

Cena netto: 3,24 zł

szt.
zobacz więcej
Kolorowanka Herlitz Kleks A4 32 strony Kolorowanka Herlitz Kleks A4 32 strony
Producent: HERLITZ
Cena:

18,99 zł

Cena netto: 18,09 zł

szt.
zobacz więcej
Kolorowanka Kreska A4 mix wzorów Kolorowanka Kreska A4 mix wzorów
Producent: KRESKA
Cena:

4,99 zł

Cena netto: 4,75 zł

szt.
zobacz więcej
Kołobrulion A4/100 kratka INTERDRUK Kołobrulion A4/100 kratka INTERDRUK
Producent: Interdruk
Cena:

47,59 zł

Cena netto: 38,69 zł

szt.
zobacz więcej
Kołobrulion B5/160 kratka 70g INTERDRUK 1szt. Kołobrulion B5/160 kratka 70g INTERDRUK 1szt.
Producent: Interdruk
Cena:

44,49 zł

Cena netto: 36,17 zł

szt.
zobacz więcej
Kołonotatnik A6/90 kratka NINETIS 1szt. Kołonotatnik A6/90 kratka NINETIS 1szt.
Producent: MINTRA
Cena:

10,29 zł

Cena netto: 8,37 zł

szt.
zobacz więcej
Kołonotatnik spirala po krótkim boku A5/100 kratka INTERDRUK Kołonotatnik spirala po krótkim boku A5/100 kratka INTERDRUK
Producent: Interdruk
Cena:

15,19 zł

Cena netto: 12,35 zł

szt.
zobacz więcej
Kołonotatnik Tetis okładka PP A5 100 kartek 70g zielony Kołonotatnik Tetis okładka PP A5 100 kartek 70g zielony
Producent: TETIS
Cena:

13,99 zł

Cena netto: 11,37 zł

szt.
zobacz więcej
Kołozeszyt A4/100 kratka 70g TOP 2000 COLORS niebieski 1szt. Kołozeszyt A4/100 kratka 70g TOP 2000 COLORS niebieski 1szt.
Producent: HAMELIN
Cena:

17,19 zł

Cena netto: 13,98 zł

szt.
zobacz więcej
Kołozeszyt A4/160 kratka INTERDRUK Kołozeszyt A4/160 kratka INTERDRUK
Producent: Interdruk
Cena:

30,89 zł

Cena netto: 25,11 zł

szt.
zobacz więcej
Kołozeszyt A5/80  kratka 70g TOP2000 mix kolorów Kołozeszyt A5/80 kratka 70g TOP2000 mix kolorów
Producent: TOP 2000
Cena:

8,19 zł

Cena netto: 6,66 zł

szt.
zobacz więcej
Kołozeszyt B5/120 kratka 70g okładka PP Kołozeszyt B5/120 kratka 70g okładka PP
Cena:

29,09 zł

Cena netto: 23,65 zł

szt.
zobacz więcej
Kołozeszyt Pukka Pad neon dots A4 kratka 100 kartek 80g niebieski Kołozeszyt Pukka Pad neon dots A4 kratka 100 kartek 80g niebieski
Producent: PUKKA PAD
Cena:

20,99 zł

Cena netto: 17,07 zł

szt.
zobacz więcej
KołozeszytA5/100 kratka INTERDRUK 1szt. KołozeszytA5/100 kratka INTERDRUK 1szt.
Producent: Interdruk
Cena:

12,69 zł

Cena netto: 10,32 zł

szt.
zobacz więcej

BLACK WEEK! PAPIER DO -35%

BLACK WEEK - DRUKARKI DO -30%

BLACK WEEK - ARTYKUŁY BIUROWE DO -75%!

BLACK WEEK - ŚRODKI CZYSZCZĄCE DO -50%

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium