BIUROWI.PL - Artykuły biurowe, chemia profesjonalna i gospodarcza, BHP
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Wpisz szukaną nazwę lub kod produktu
KATEGORIE PRODUKTÓW

Dlaczego Biurowi.pl?

Kleje

Klej w sztyfcie Bic Ecolutions 36g Klej w sztyfcie Bic Ecolutions 36g
Producent: BIC
Cena:

8,99 zł

Cena netto: 7,31 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Herlitz Cute Animals 23g mix Klej w sztyfcie Herlitz Cute Animals 23g mix
Producent: PELIKAN
Cena:

5,99 zł

Cena netto: 4,87 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Pelikan Pelifix 10g Klej w sztyfcie Pelikan Pelifix 10g
Producent: PELIKAN
Cena:

3,89 zł

( 1 g = 0,39 zł )

Cena netto: 3,16 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie SCOTCH OFFICE 8g Klej w sztyfcie SCOTCH OFFICE 8g
Producent: SCOTCH
Cena:

6,19 zł

Cena netto: 5,03 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Strigo 8g Klej w sztyfcie Strigo 8g
Producent: Strigo
Cena:

2,69 zł

Cena netto: 2,19 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Tech it Berlingo 21g Klej w sztyfcie Tech it Berlingo 21g
Producent: Berlingo
Cena:

3,49 zł

Cena netto: 2,84 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Tetis BG112-E 8g bezbarwny Klej w sztyfcie Tetis BG112-E 8g bezbarwny
Producent: TETIS
Cena:

2,99 zł

( 1 g = 0,37 zł )

Cena netto: 2,43 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Tetis PVA 9g BG099-A Klej w sztyfcie Tetis PVA 9g BG099-A
Producent: TETIS
Cena:

2,19 zł

Cena netto: 1,78 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Toma TO-463 PVP 20g Klej w sztyfcie Toma TO-463 PVP 20g
Producent: TOMA
Cena:

4,39 zł

Cena netto: 3,57 zł

szt.
zobacz więcej
Klej żelowy w sztyfcie TOMA 15 g Klej żelowy w sztyfcie TOMA 15 g
Producent: TOMA
Cena:

5,49 zł

( 1 g = 0,37 zł )

Cena netto: 4,46 zł

szt.
zobacz więcej
Klej żelowy w sztyfcie TOMA 8 g /TO470/ Klej żelowy w sztyfcie TOMA 8 g /TO470/
Producent: TOMA
Cena:

3,99 zł

( 1 g = 0,50 zł )

Cena netto: 3,24 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie OFFICE PRODUCTS PVA 40g Klej w sztyfcie OFFICE PRODUCTS PVA 40g
Cena:

2,79 zł

( 1 g = 0,07 zł )

Cena netto: 2,27 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie PVP supermocny Tetis 8g BG113-E Klej w sztyfcie PVP supermocny Tetis 8g BG113-E
Producent: TETIS
Cena:

3,89 zł

Cena netto: 3,16 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie 15g mini ZOO BAMBINO 1szt. Klej w sztyfcie 15g mini ZOO BAMBINO 1szt.
Producent: Bambino
Cena:

3,99 zł

Cena netto: 3,24 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w tubie 45g magiczny BAMBINO hokus pokus 1szt. Klej w tubie 45g magiczny BAMBINO hokus pokus 1szt.
Producent: Bambino
Cena:

6,09 zł

Cena netto: 4,95 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w płynie do slimów i rękodzieła Elmer's biały 225ml Klej w płynie do slimów i rękodzieła Elmer's biały 225ml
Producent: Elmer's
Cena:

22,99 zł

Cena netto: 18,69 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie 15g PVP GIMBOO fioletowy znikający 1szt. Klej w sztyfcie 15g PVP GIMBOO fioletowy znikający 1szt.
Producent: GIMBOO
Cena:

3,59 zł

Cena netto: 2,92 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w taśmie 6mm x 8m DELI MACARON 1 szt. Klej w taśmie 6mm x 8m DELI MACARON 1 szt.
Cena:

14,89 zł

Cena netto: 12,11 zł

szt.
zobacz więcej

BLACK WEEK! PAPIER DO -35%

BLACK WEEK - DRUKARKI DO -30%

BLACK WEEK - ARTYKUŁY BIUROWE DO -75%!

BLACK WEEK - ŚRODKI CZYSZCZĄCE DO -50%

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium