BIUROWI.PL - Artykuły biurowe, chemia profesjonalna i gospodarcza, BHP
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Wpisz szukaną nazwę lub kod produktu
KATEGORIE PRODUKTÓW

Dlaczego Biurowi.pl?

TETIS

Długopis olejowy Tetis KD708-NY 1,0 mm niebieski Długopis olejowy Tetis KD708-NY 1,0 mm niebieski
Producent: TETIS
Cena:

3,99 zł

Cena netto: 3,24 zł

szt.
zobacz więcej
Długopis Tetis KD940-NN 0,7 mm niebieski Długopis Tetis KD940-NN 0,7 mm niebieski
Producent: TETIS
Cena:

2,39 zł

Cena netto: 1,94 zł

szt.
zobacz więcej
Długopis TETIS niebieski obudowa mix kolorów KD920-NM A1 Długopis TETIS niebieski obudowa mix kolorów KD920-NM A1
Producent: TETIS
Cena:

1,99 zł

Cena netto: 1,62 zł

szt.
zobacz więcej
Dziurkacz biurowy Tetis GD015-Z 12 arkuszy zielony Dziurkacz biurowy Tetis GD015-Z 12 arkuszy zielony
Producent: TETIS
Cena:

14,99 zł

Cena netto: 12,19 zł

szt.
zobacz więcej
Dziurkacz do 12 kartek TETIS biało-różowy /GD015-R/ Dziurkacz do 12 kartek TETIS biało-różowy /GD015-R/
Producent: TETIS
Cena:

17,99 zł

Cena netto: 14,63 zł

szt.
zobacz więcej
Dziurkacz do 25 kartek metalowy TETIS czarny /GD009-AV/ Dziurkacz do 25 kartek metalowy TETIS czarny /GD009-AV/
Producent: TETIS
Cena:

34,99 zł

Cena netto: 28,45 zł

szt.
zobacz więcej
Dziurkacz Tetis Senso-22 25 arkuszy niebieski Dziurkacz Tetis Senso-22 25 arkuszy niebieski
Producent: TETIS
Cena:

46,69 zł

Cena netto: 37,96 zł

szt.
zobacz więcej
Ekierka plastikowa równoramienna Tetis 10,5 cm Ekierka plastikowa równoramienna Tetis 10,5 cm
Producent: TETIS
Cena:

2,99 zł

Cena netto: 2,43 zł

szt.
zobacz więcej
Etui na identyfikator ze smyczą Tetis GI002 85x55mm Etui na identyfikator ze smyczą Tetis GI002 85x55mm
Producent: TETIS
Cena:

6,49 zł

Cena netto: 5,28 zł

szt.
zobacz więcej
Gumki recepturki Tetis 43mm 15g GG201-A Gumki recepturki Tetis 43mm 15g GG201-A
Producent: TETIS
Cena:

3,69 zł

Cena netto: 3,00 zł

szt.
zobacz więcej
Gumki recepturki Tetis 43mm 250g GG201-B Gumki recepturki Tetis 43mm 250g GG201-B
Producent: TETIS
Cena:

22,99 zł

( 1 kg = 91,96 zł )

Cena netto: 18,69 zł

opak.
zobacz więcej
Klej w długopisie 2,2g TETIS żelowy 1szt. /BG150-S/ Klej w długopisie 2,2g TETIS żelowy 1szt. /BG150-S/
Producent: TETIS
Cena:

4,29 zł

( 1 g = 1,95 zł )

Cena netto: 3,49 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Tetis BG112-E 8g bezbarwny Klej w sztyfcie Tetis BG112-E 8g bezbarwny
Producent: TETIS
Cena:

2,99 zł

( 1 g = 0,37 zł )

Cena netto: 2,43 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Tetis PVA 9g BG099-A Klej w sztyfcie Tetis PVA 9g BG099-A
Producent: TETIS
Cena:

2,19 zł

Cena netto: 1,78 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w taśmie permanentny Tetis 8m Klej w taśmie permanentny Tetis 8m
Producent: TETIS
Cena:

14,99 zł

Cena netto: 12,19 zł

szt.
zobacz więcej
Klip biurowy pastelowy 15mm TETIS 60szt. /GK002-A/ Klip biurowy pastelowy 15mm TETIS 60szt. /GK002-A/
Producent: TETIS
Cena:

17,99 zł

( 1 szt. = 0,30 zł )

Cena netto: 14,63 zł

opak.
zobacz więcej
Klip biurowy pastelowy 25mm TETIS 48szt /GK002-C/ Klip biurowy pastelowy 25mm TETIS 48szt /GK002-C/
Producent: TETIS
Cena:

25,99 zł

( 1 szt. = 0,54 zł )

Cena netto: 21,13 zł

opak.
zobacz więcej
Klipy biurowe Tetis 15mm GK001-A 60 sztuk Klipy biurowe Tetis 15mm GK001-A 60 sztuk
Producent: TETIS
Cena:

15,69 zł

Cena netto: 12,76 zł

opak.
zobacz więcej
Klipy biurowe Tetis 19mm GK001-B 40 sztuk Klipy biurowe Tetis 19mm GK001-B 40 sztuk
Producent: TETIS
Cena:

11,49 zł

Cena netto: 9,34 zł

opak.
zobacz więcej
Klipy biurowe Tetis 25mm GK001-C 48 sztuk Klipy biurowe Tetis 25mm GK001-C 48 sztuk
Producent: TETIS
Cena:

23,99 zł

( 1 szt. = 0,50 zł )

Cena netto: 19,50 zł

opak.
zobacz więcej
Klipy biurowe Tetis 32mm GK001-D 24 sztuki Klipy biurowe Tetis 32mm GK001-D 24 sztuki
Producent: TETIS
Cena:

16,29 zł

Cena netto: 13,24 zł

opak.
zobacz więcej
Klipy biurowe Tetis 41mm GK001-E 24 sztuki Klipy biurowe Tetis 41mm GK001-E 24 sztuki
Producent: TETIS
Cena:

26,59 zł

Cena netto: 21,62 zł

opak.
zobacz więcej
Klipy biurowe Tetis 50mm GK001-F 12 sztuk Klipy biurowe Tetis 50mm GK001-F 12 sztuk
Producent: TETIS
Cena:

21,99 zł

Cena netto: 17,88 zł

opak.
zobacz więcej
Kołonotatnik Tetis okładka PP A5 100 kartek 70g zielony Kołonotatnik Tetis okładka PP A5 100 kartek 70g zielony
Producent: TETIS
Cena:

13,99 zł

Cena netto: 11,37 zł

szt.
zobacz więcej
Kołonotatnik Tetis okładka PP A6 100 kartek 70g niebieski Kołonotatnik Tetis okładka PP A6 100 kartek 70g niebieski
Producent: TETIS
Cena:

9,99 zł

Cena netto: 8,12 zł

szt.
zobacz więcej
Korektor w taśmie Tetis 5mm 10m BK010-TD Korektor w taśmie Tetis 5mm 10m BK010-TD
Producent: TETIS
Cena:

25,99 zł

( 1 m = 2,60 zł )

Cena netto: 21,13 zł

szt.
zobacz więcej
Korektor w taśmie z wymiennym wkładem 6mx5mm mix Korektor w taśmie z wymiennym wkładem 6mx5mm mix
Producent: TETIS
Cena:

24,99 zł

Cena netto: 20,32 zł

szt.
zobacz więcej

BLACK WEEK! PAPIER DO -35%

BLACK WEEK - DRUKARKI DO -30%

BLACK WEEK - ARTYKUŁY BIUROWE DO -75%!

BLACK WEEK - ŚRODKI CZYSZCZĄCE DO -50%

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium