BIUROWI.PL - Artykuły biurowe, chemia profesjonalna i gospodarcza, BHP
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Wpisz szukaną nazwę lub kod produktu
KATEGORIE PRODUKTÓW

Dlaczego Biurowi.pl?

TOMA

Długopis automatyczny Toma Soft niebieski TO-055 Długopis automatyczny Toma Soft niebieski TO-055
Producent: TOMA
Cena:

7,99 zł

Cena netto: 6,50 zł

szt.
zobacz więcej
Długopis Automatyczny TOMA Sunny Fine 060 Czarny Długopis Automatyczny TOMA Sunny Fine 060 Czarny
Producent: TOMA
Cena:

2,49 zł

Cena netto: 2,02 zł

szt.
zobacz więcej
Długopis kapilarny Toma TO-503 0,5mm czarny Długopis kapilarny Toma TO-503 0,5mm czarny
Producent: TOMA
Cena:

5,04 zł

Cena regularna: 5,99 zł

Najniższa cena: 4,99 zł

Cena netto: 4,10 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Długopis Toma FIFTY TO-047 10szt Długopis Toma FIFTY TO-047 10szt
Producent: TOMA
Cena:

17,99 zł

Cena netto: 14,63 zł

opak.
zobacz więcej
Długopis Toma S-FINE w gwiazdki zielony TO-059 Długopis Toma S-FINE w gwiazdki zielony TO-059
Producent: TOMA
Cena:

1,99 zł

Cena netto: 1,62 zł

szt.
zobacz więcej
Długopis TOMA SUNNY FINE czarny Długopis TOMA SUNNY FINE czarny
Producent: TOMA
Cena:

2,19 zł

Cena netto: 1,78 zł

szt.
zobacz więcej
Długopis TOMA SUNNY FINE czerwony Długopis TOMA SUNNY FINE czerwony
Producent: TOMA
Cena:

2,19 zł

Cena netto: 1,78 zł

szt.
zobacz więcej
Długopis TOMA SUNNY FINE niebieski Długopis TOMA SUNNY FINE niebieski
Producent: TOMA
Cena:

2,19 zł

Cena netto: 1,78 zł

szt.
zobacz więcej
Długopis TOMA SUNNY FINE zielony Długopis TOMA SUNNY FINE zielony
Producent: TOMA
Cena:

2,19 zł

Cena netto: 1,78 zł

szt.
zobacz więcej
Długopis żelowy Toma Long Line 700 niebieski TO-072 Długopis żelowy Toma Long Line 700 niebieski TO-072
Producent: TOMA
Cena:

2,39 zł

Cena netto: 1,94 zł

szt.
zobacz więcej
Długopis żelowy Toma Mastership automatyczny zielony Długopis żelowy Toma Mastership automatyczny zielony
Producent: TOMA
Cena:

4,69 zł

Cena netto: 3,81 zł

szt.
zobacz więcej
Klej super glue TOMA 2g TO-465 Klej super glue TOMA 2g TO-465
Producent: TOMA
Cena:

1,49 zł

Cena netto: 1,21 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w długopisie 3w1 TOMA TO-485 10g Klej w długopisie 3w1 TOMA TO-485 10g
Producent: TOMA
Cena:

10,39 zł

Cena netto: 8,45 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w kulce TOMA TO-480 Magic Roller 50ml Klej w kulce TOMA TO-480 Magic Roller 50ml
Producent: TOMA
Cena:

3,49 zł

Cena netto: 2,84 zł

szt.
zobacz więcej
Klej w sztyfcie Toma TO-463 PVP 20g Klej w sztyfcie Toma TO-463 PVP 20g
Producent: TOMA
Cena:

4,39 zł

Cena netto: 3,57 zł

szt.
zobacz więcej
Klej żelowy w sztyfcie TOMA 15 g Klej żelowy w sztyfcie TOMA 15 g
Producent: TOMA
Cena:

5,49 zł

( 1 g = 0,37 zł )

Cena netto: 4,46 zł

szt.
zobacz więcej
Klej żelowy w sztyfcie TOMA 8 g /TO470/ Klej żelowy w sztyfcie TOMA 8 g /TO470/
Producent: TOMA
Cena:

3,99 zł

( 1 g = 0,50 zł )

Cena netto: 3,24 zł

szt.
zobacz więcej
Korektor w płynie Toma TO-018 20ml Korektor w płynie Toma TO-018 20ml
Producent: TOMA
Cena:

5,49 zł

( 1 l = 274,50 zł )

Cena netto: 4,46 zł

szt.
zobacz więcej
Korektor w taśmie Toma 5mm 8m TO-012 Korektor w taśmie Toma 5mm 8m TO-012
Producent: TOMA
Cena:

8,99 zł

Cena netto: 7,31 zł

szt.
zobacz więcej
Korektor w taśmie Toma 5mm 8m TO-0123 Korektor w taśmie Toma 5mm 8m TO-0123
Producent: TOMA
Cena:

8,99 zł

Cena netto: 7,31 zł

szt.
zobacz więcej
Korektor w taśmie TOMA TO-0125 12m z przekręcaną końcówką Korektor w taśmie TOMA TO-0125 12m z przekręcaną końcówką
Producent: TOMA
Cena:

5,49 zł

Cena netto: 4,46 zł

szt.
zobacz więcej
Korektor w taśmie TOMA TO-0126 6m Korektor w taśmie TOMA TO-0126 6m
Producent: TOMA
Cena:

7,99 zł

Cena netto: 6,50 zł

szt.
zobacz więcej
Kreda szkolna TOMA biała OM-81200 10 sztuk Kreda szkolna TOMA biała OM-81200 10 sztuk
Producent: TOMA
Cena:

4,49 zł

Cena netto: 3,65 zł

opak.
zobacz więcej
Marker akrylowy Toma TO-403 ścięty żółty Marker akrylowy Toma TO-403 ścięty żółty
Producent: TOMA
Cena:

4,99 zł

Cena netto: 4,06 zł

szt.
zobacz więcej
Marker dekoracyjny Toma Decorite AR-033 4 sztuki Marker dekoracyjny Toma Decorite AR-033 4 sztuki
Producent: TOMA
Cena:

23,99 zł

( 1 szt. = 6,00 zł )

Cena netto: 19,50 zł

szt.
zobacz więcej
Marker do ceramiki Toma TO-740 czarny Marker do ceramiki Toma TO-740 czarny
Producent: TOMA
Cena:

9,49 zł

Cena netto: 7,72 zł

szt.
zobacz więcej
Marker do ceramiki Toma TO-740 Srebrny Marker do ceramiki Toma TO-740 Srebrny
Producent: TOMA
Cena:

9,49 zł

Cena netto: 7,72 zł

szt.
zobacz więcej

BLACK WEEK! PAPIER DO -35%

BLACK WEEK - DRUKARKI DO -30%

BLACK WEEK - ARTYKUŁY BIUROWE DO -75%!

BLACK WEEK - ŚRODKI CZYSZCZĄCE DO -50%

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium